Kategoria
PA

Znaki BHP informacyjne

Zadaniem znaków informacyjnych BHP jest błyskawiczne dotarcie do ich odbiorcy. Są to informacje przedstawione w bardzo jasnej i klarownej formie. Ta kategoria znaków ma bardzo szerokie zastosowanie – od oznakowania toalet, przez oznaczenia pomieszczeń biurowych aż do informacji o postoju taksówek, czy polu namiotowym. Oferujemy ogromny wybór rozmaitych znaków informacyjnych najwyższej jakości i zapewniamy, że jeśli znak, którego Państwo potrzebują nie znajduje się w naszej bazie to z całą przyjemnością stworzymy znak na Państwa indywidualne zamówienie.

Znaki informacyjne to kategoria oznaczeń, które mają bardzo szerokie zastosowanie. Ich zadaniem jest natychmiastowe zwrócenie uwagi odbiorcy. Możemy je znaleźć niemal w każdym miejscu, od pola namiotowego po pomieszczenia biurowe.

Znak informacyjny – zastosowanie

Znaki informacyjne otaczają nas niemal z każdej strony. Mogą znajdować się zarówno na drzwiach toalet, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Znaki informacyjne możemy zobaczyć w sklepach spożywczych, w przychodniach, czy w zakładach pracy. Ich rola polega na błyskawicznym dotarciu do odbiorcy. Co ważne, informacje zawarte na znaku informacyjnym powinny być przedstawione w jak najprostszej formie, tak aby przekaz był jasny i klarowany dla każdej osoby. Z tego względu znaki informujące są formą informowania klientów bądź pracowników o ważnych kwestiach, na które często zwracają uwagę pracodawcy lub zarządcy budynków użyteczności publicznej.

Istotną kategorią znaków informacyjnych są znaki nakazu, które określają nakaz wykonania jakiejś czynności. Znaki informacyjne i nakazu pełnią bardzo ważną funkcję w procesie sprawnego funkcjonowania społeczeństwa, zwłaszcza w kontekście znaków drogowych. W tym przypadku ważną funkcję pełnią też znaki uzupełniające.

Znaki informacyjne w sklepie Znaki24.pl

W naszym sklepie internetowym Znaki24.pl można skorzystać z bardzo szerokiej oferty oznaczeń różnego typu, do których należą też znaki informacyjne. Wiele z przygotowanych przez nas oznaczeń można spotkać w budynkach firmowych i użyteczności publicznej. Cieszymy się zaufaniem wśród konsumentów, którzy chętnie wybierają nasze produkty. Gwarantujemy, że znaki informacyjne i znaki uzupełniające z oferty sklepu Znaki24.pl są wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Materiały, takie jak m.in. płyta PCV o różnych grubościach – od 0,5 mm do aż 3 mm – zapewniają trwałość oznaczeń oraz ich odporność na uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie można znaleźć również znaki informacyjne wykonane z płyt elastycznych, a także spienionych.

Warto również zwrócić uwagę na produkty, których montaż odbywa się za pomocą folii samoprzylepnej. Ułatwia ona szybkie rozmieszczenie znaków na terenie biurowców, zakładów, czy nawet domów. Na przykład znaki typu Sandwich można umieścić na ogrodzeniach, czy bramach domostw. Oznaczają one zwykle zakaz palenia lub ostrzegają o ryzyku wejścia na posesję, kiedy znajduje się na niej groźny pies.

Co więcej, niektóre znaki informacyjne dostępne w naszym asortymencie, można łatwo dopasować do swoich preferencji poprzez wybór ich rozmiaru. Dzięki temu mogą jeszcze lepiej spełniać swoje zadanie. W większych przestrzeniach duże znaki zostaną lepiej dostrzeżone, dlatego odbiorca szybko odnajdzie informację, której poszukuje, np. o lokalizacji gabinetu lekarskiego, laboratorium, czy konkretnych magazynów.

Znaki informacyjne – indywidualne zamówienia w sklepie Znaki24.pl

Możemy zapewnić, że każdy produkt wykonujemy z dbałością o najmniejszy szczegół. Oznaczenia, które znajdują się na naszej stronie to nie wszystko. Jeśli jakiś znak informacyjny aktualnie nie znajduje się w naszej regularnej ofercie, możemy bezproblemowo wykonać go na zamówienie.

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. ...
 10. 15
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. ...
 10. 15