Kategoria

Znaki toalet

W różnego rodzaju miejscach użytku publicznego nieodzowną przestrzeń stanowią toalety. Oczywiste jest, że przestrzeń toalet wymaga odpowiedniego oznakowania, ażeby osoby chcące z niej skorzystać, mogły do nich bez problemu dotrzeć. W naszym sklepie internetowym znaki24.pl oferujemy szeroki wybór piktogramów WC. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą tabliczek WC.

Piktogram WC – rodzaje

Piktogramy toaleta to przede wszystkim znaki toalet o charakterze informacyjnym. Jednak poszczególne znaki są dość zróżnicowane względem siebie. Niektóre opatrzone są strzałkami wskazującymi kierunek toalet, inne informują o tym, czy jest to toaleta przeznaczona dla osób niepełnosprawnych, bądź wyłącznie dla personelu lub pacjentów czy klientów. Posiadamy też znak toalety męskiej oraz znak na toalecie damskiej, a także analogiczne znaki dla dziewcząt i chłopców. Ponadto znajdziesz u nas piktogram WC informujący o nieczynnej toalecie. Jednak znaki toalety to nie tylko symbole toalet – to również instrukcja bezpieczeństwa i higieny pracy, na której znajdują się wypisane najważniejsze wytyczne, których należy przestrzegać podczas korzystania z toalet.

Znaki na toaletach = zastosowanie

Tabliczki do toalety to nieodzowny element toalet. Znajdą zastosowanie w naprawdę wielu miejscach: od galerii handlowych i restauracji, przez lotniska oraz dworce, aż po szpitale czy szkoły. We wszystkich placówkach użytku publicznego niezbędne są toalety, a więc także i tabliczki toaleta.

W sklepie znaki24.pl stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego zadbaliśmy o to, ażeby nasze tabliczki na WC zostały wykonane z dobrych gatunkowo i wytrzymałych materiałów wysokiej jakości. Dzięki temu posłużą nam przez naprawdę długie lata.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją biało-niebieskich tabliczek do WC. Niezależnie od przestrzeni, jaką zarządzasz – jeżeli znajduje się w niej toaleta, to nasze znaki okażą się absolutnym must-have. Życzymy owocnych zakupów, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu.