Kategoria

Instrukcje stanowiskowe BHP - Oznakowanie biura

W tej kategorii dostępne są instrukcje stanowiskowe bhp dla pracowników biurowych. Instrukcje opracowane przez specjalistów BHP zgodnie z najnowszymi przepisami Państwowej Inspekcji Pracy (PIP) spełniają standard TOP DESIGN. Oznaczenia bhp wykonane są w formie solidnej płyty HIPS 0,5mm lub trwałej płyty elastycznej TD-FLEX. Wśród specjalistycznych instrukcji można znaleźć instrukcje postępowania na stanowisku przy komputerze, drukarce, niszczarce, kserokopiarce i inne. Wszystkie dostępne w sklepie biurowe instrukcje pierwszej pomocy, bhp są trwałe, estetycznie wykonane, zgodne z przepisami. Zapraszamy do zakupów.

Instrukcje stanowiskowe BHP to podstawa funkcjonowania każdego biura. Zawarte w nich informacje mają za zadanie zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu podczas wykonywania pracy biurowej każdemu pracownikowi.

Zasady BHP w pracy biurowej – tablice informacyjne

Instrukcje stanowiskowe to niezbędnik każdego biura. Na specjalnych tablicach umieszczano informacje dotyczące postępowania na co dzień w pracy, a także w nagłych przypadkach. Celem instrukcji jest zapewnienie każdemu pracownikowi bezpieczeństwa na danym stanowisku w pracy, a także ułatwienie wykonywanych obowiązków.

Zasady BHP w pracy biurowej obejmować będą wiele dziedzin oraz stanowisk, między innymi związanych z pracą w urzędach, w banku, różnego rodzaju zakładach oraz wielu innych miejscach. Umieszczane na tablicach informacje pozostają dobrze widoczne oraz czytelne, co pozytywnie wpływa na tempo pracy, jej efektywność oraz bezpieczeństwo pracowników. W ofercie sklepu Znaki24.pl znajdą Państwo tablice zawierające przepisy BHP w biurze najlepszej jakości, a także w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Instrukcja BHP na stanowisku pracy biurowej – tablice dostępne w Znaki24.pl

Dostępne w ofercie sklepu Znaki24.pl tablice informacyjne wyróżniają się najwyższą jakością dostępną na rynku, a także niskimi cenami. Oferowane produkty powstały we współpracy ze specjalistami z działu BHP, dzięki czemu w stu procentach odpowiadają najnowszym wymogom Państwowej Inspekcji Pracy (PIP), a także innym obowiązującym normom i przepisom na terenie Polski. Co więcej, instrukcje BHP stanowiskowe odpowiadają standardowi TOP DESIGN.

Instrukcje BHP w biurze oferowane przez Znaki24.pl wykonano za pomocą materiałów najwyższej jakości, takich jak płyta elastyczna TD-FLEX lub płyta HIPS 0,5 mm. Są to materiały nieświecące, gwarantujące wytrzymałość przez wiele lat użytkowania. Tablice dostępne są w wymiarach 245 × 300 mm, dzięki temu pozostają widoczne dla pracowników. Zawarte na nich informacje zostają umieszczane w sposób intuicyjny, bardzo prosty oraz czytelny, dzięki czemu każdy z łatwością zrozumie ich przekaz. Same tablice w większości mają kolor żółty, natomiast znajdujące się na nich nadruki pozostają w kolorze czarnym.

Rodzaje tablic informujących o bezpiecznej pracy w biurze

Nasz asortyment to odpowiedź na pytanie, jakie instrukcje BHP w biurze zawsze powinny się znaleźć. Dzięki swojej przemyślanej konstrukcji, a także wykorzystanym materiałom, zapewnią wysoki poziom bezpieczeństwa, a także ułatwią wykonywanie pracy na określonych stanowiskach przez wiele długich lat. Szeroki wybór pozwoli na wybranie tablicy informacyjnej odpowiadającej każdemu stanowisku pracy.

Zawarte na nich informacje dotyczą między innymi BHP dla listonoszy, BHP przy obsłudze kasy fiskalnej, korzystania z terenów rekreacyjnych, boisk szkolnych lub placów zabaw, zasad związanych z obsługą różnego rodzaju maszyn, takich jak skanery, ksero, chłodziarki oraz wiele innych. W ofercie dostępne są również tablice z informacjami na temat pierwszej pomocy oraz postępowania podczas rabunku czy pożaru.