Kategoria

Instrukcje BHP w gastronomii

W kategorii dotyczącej gastronomii można znaleźć różnego rodzaju instrukcje bhp związane z obsługą urządzeń elektrycznych i mechanicznych wykorzystywanych w przemyśle spożywczym. Instrukcje opracowane przez specjalistów BHP zgodnie z najnowszymi przepisami Państwowej Inspekcji Pracy (PIP), spełniają standard TOP DESIGN. Oznaczenia bhp wykonane są w formie solidnej płyty HIPS 0,5mm lub trwałej płyty elastycznej TD-FLEX. Instrukcje BHP dostępne w sklepie znajdą zastosowanie w zakładach spożywczych, punktach gastronomicznych, restauracjach, ubojniach, masarniach czy chłodniach. Zapraszamy do zakupów.

Tablice gastronomiczne zawierają podstawowe informacje na temat zasad bezpieczeństwa w punktach związanymi z usługami gastronomicznymi. Powinny znaleźć się zarówno w lokalach, jak i innych miejscach związanych z przemysłem spożywczym.

Instrukcje BHP gastronomia – najważniejsze informacje

Bezpieczeństwo i higiena pracy w gastronomii, czyli BHP to bardzo szerokie pojęcie, które obejmuje wszelkie zasady dotyczące zachowania podstawowych środków ostrożności w miejscu wykonywanej pracy. BHP w gastronomii obejmuje zatem instrukcje dotyczące przechowywania żywności, postępowania z nią na różnych etapach produkcji oraz wiele innych.

W ofercie sklepu Znaki24.pl można znaleźć wysokiej jakości instrukcje BHP w kuchni, a także w pozostałych pomieszczeniach związanych z gastronomią, między innymi w zakładach spożywczych, ubojniach, masarniach czy chłodniach. Dzięki instrukcjom najważniejsze informacje dotyczące bezpiecznego postępowania w pracy są widoczne dla każdego, co wpływa pozytywnie na komfort wykonywanej pracy, tempo, a przede wszystkim na bezpieczeństwo pracowników

Znaki BHP w gastronomii dostępne w sklepie Znaki24.pl

W ofercie Znaki24.pl znajdą Państwo najlepszej jakości tablice informacyjne zawierające zasady BHP w zakładach gastronomicznych. Prezentowane tablice powstały przy współpracy specjalistów z branży BHP, dzięki czemu gwarantują zgodność z wszelkimi najnowszymi zasadami wydanymi przez Państwową Inspekcję Pracy (PIP). Oferowane tablice informacyjne spełniają również standard TOP DESIGN, a umieszczone na nich oznakowania odpowiadają obowiązującym normom i przepisom na terenie Polski.

Ściśle określone przepisy BHP w gastronomii zostały umieszczone na charakterystycznych tablicach najwyższej jakości. Ich wymiary są równe 350 × 245 mm, a wykonane zostały z solidnych, nieświecących materiałów, takich jak płyta elastyczna TD-FLEX lub płyta HIPS 0,5 mm.

Tablice wyróżniają się wytrzymałością, a umieszczone na ich powierzchniach informacje zostały przedstawione w sposób bardzo prosty, czytelny i intuicyjny, co zwiększa poziom bezpieczeństwa pracowników na każdym kroku. Tło tablic zostało wykonane w żółtym kolorze, natomiast umieszczone na nich informacje zachowano w kolorze czarnym. Ułatwia to odczytywanie informacji, a także samo dostrzeganie tablic informacyjnych.

Instrukcje BHP w gastronomii – dostępne rodzaje

Instrukcje BHP zawierają wiele przydatnych informacji dotyczących zachowania bezpieczeństwa w miejscu pracy. Tablice informacyjne przeznaczone do punktów gastronomicznych dotyczyć będą między innymi: obsługi urządzeń elektrycznych, obsługi urządzeń mechanicznych, prawidłowego przechowywania żywności, prawidłowego pobierania próbek żywności, instrukcji dotyczących utrzymania higieny w miejscu pracy, sposobów na zwalczanie szkodników, usuwania śmieci, dezynfekcji różnego rodzaju opakowań czy powierzchni oraz wielu innych kluczowych kwestii. Dostępne w ofercie Znaki24.pl produkty wyróżnia bardzo wysoka jakość, a także niskie ceny, które zadowolą każdego klienta.

Strona:
  1. 1
  2. 2
Strona:
  1. 1
  2. 2