Kategoria

Znaki manipulacyjne

Logistyczne działania wymagają odpowiedniego rozplanowania z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów, dlatego właściwe oznakowanie jest wyjątkowo istotne, jeżeli chcemy, aby nasze towary były bezpieczne. Znaki manipulacyjne okazują się szczególnie przydatne podczas transportu oraz przechowywania towarów. W naszym sklepie internetowym znaki24.pl znajdziesz szeroki wybór tego rodzaju znaków informacyjnych, które pozwolą lepiej obchodzić się z różnego rodzaju towarami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą różnorodną ofertą!

Rodzaje znaków manipulacyjnych

Pośród naszych znaków manipulacyjnych znajdą się znaki przeznaczone do oznakowania produktów wszelkiego rodzaju. Od ogólnych znaków bezpieczeństwa oraz oznakowania góry ładunku, przez znaki informujące o materiałach łatwo tłukących się, takich jak szkło, aż po oznaczenia dotyczące wysokich temperatur lub konieczności ochrony przed wilgocią oraz dopuszczalnej liczby warstw piętrzenia i wiele innych. Dobór oznaczeń uzależniony będzie od rodzaju ładunku, jaki zamierzamy przechowywać lub przewozić. Pamiętajmy, że prawidłowe oznakowanie ładunku to połowa sukcesu. Nie należy zapominać również o znakach identyfikacji odbiorcy, dzięki którym nasza przesyłka trafi w miejsce przeznaczenia.

Uniwersalne zastosowanie znaków manipulacyjnych

Z uwagi na czytelność znaków graficznych, przedstawionych w formie kolorowych lub czarno-białych piktogramów, znajdą one szerokie zastosowanie nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Napisy pozostaną w języku polskim, czyli w oryginalnym języku kraju pochodzenia. Dlatego przesyłki krajowe i międzynarodowe pozostaną bezpieczne dzięki tym oznaczeniom transportowym. To swoiste instrukcje przemieszczania w wersji graficznej. Oczywiście nasze znaki spełniają wszelkie wymagane przepisami normy krajowe.

Znaki manipulacyjne – mocne i wytrzymałe

Konieczność określonego sposobu obchodzenia oraz odpowiednich warunków przechowywania ładunku wymuszają stosowanie niezawodnych oznaczeń. Zadbaliśmy, aby nasze znaki były mocne i wytrzymałe, dlatego wykonane zostały ze specjalnej folii samoprzylepnej, którą łatwo aplikuje się na opakowania. Możemy być pewni, że znaki pozostaną na nich wtedy w idealnym stanie. Nasze oznaczenia pakowane są w wielu sztukach. To Ty zadecydujesz, jakie ilości będą Ci potrzebne oraz jaki rozmiar oznaczeń Cię interesuje.

Znaki24.pl – złóż zamówienie na potrzebne znaki

W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy całą serię znaków manipulacyjnych, które okażą się niezbędne przy przewożeniu bądź składowaniu produktów jako istotny wymóg logistyczny. Zabezpiecz swoje dobra i bądź spokojny – wystarczy, że zapoznasz się z naszym asortymentem i złożysz odpowiednie zamówienie na wybrane znaki manipulacyjne. Gwarantujemy wysoką jakość produktów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Serdecznie zachęcamy do kontaktu – w razie jakichkolwiek wątpliwości postaramy się wspólnie znaleźć optymalne rozwiązanie.