Kategoria

Szkoły, Placówki publiczne

Każda placówka oświaty stanowi przestrzeń, w której obowiązują określone wymogi BHP. Chcąc zaznajomić z nimi kadrę nauczycielską, pracowników oraz pracownice, a także uczniów i uczennice, warto jest umieścić je w czytelnej formie w widocznym miejscu, tak aby nieustannie dawały o sobie znać. Idealnym rozwiązaniem będą znaki bhp w szkołach. W naszym sklepie internetowym znaki24.pl znajdziesz instrukcje BHP w szkole. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź instrukcje lub piktogramy, które zwiększą bezpieczeństwo w Twojej placówce.

Rodzaje znaków i instrukcji BHP w szkole

Pośród szerokiej oferty tablic BHP w szkole, znajdziesz najróżniejsze opcje: od najogólniejszych, po specjalistyczne wytyczne, dotyczące codziennego funkcjonowania w placówce. Obszary tematyczne bhp w szkołach to: zasady zachowania na placu zabaw, na boisku, obsługa drukarki i komputera, gaśnicy czy dobre praktyki higieniczne i inne. Dzięki przejrzystej formie wypunktowanych wytycznych, opatrzonych ostrzegawczym żółtym trójkątem, dla wszystkich pracowników i pracownic szkoły oraz uczniów i uczennic pozostanie jasne, jak powinno się zachowywać w przestrzeni szkolnej.

Zasady bhp w szkole na tablicach wysokiej jakości

Staramy się zadbać o jak najdłuższą wytrzymałość naszych produktów, dlatego stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość wykonania. Zasady BHP obowiązujące w szkole zapisane są na tablicach, które zostały wykonane z półmilimetrowej płyty HIPS lub elastycznej płyty TD-FLEX. Dzięki wykorzystaniu takich materiałów nasze instrukcje oraz znaki na długi czas pozostaną w nienagannej kondycji. W zależności od preferencji naszych klientów oferujemy płyty z połyskiem lub nie.

Uprzejmie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą instrukcji BHP w szkole. Gwarantujemy, że znacznie zwiększy to poziom bezpieczeństwa w placówkach szkolnych. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu i życzymy owocnych zakupów!